GUMY I ŚCIĄGACZE

Promocje

Informacja

Najczęściej kupowane

GUMY I ŚCIĄGACZE

W naszej pasmanterii posiadamy szeroki wybór gum tkanych. Znajdziesz tu zarówno produkty typowo funkcjonalne, takie jak gumy płaskie, ramiączkowe, okrągłe czy ściągacze, jak i modele ozdobne. Wszystkie gumy wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym nie musisz obawiać się o ich wytrzymałość czy żywotność. Poszczególne produ...

W naszej pasmanterii posiadamy szeroki wybór gum tkanych. Znajdziesz tu zarówno produkty typowo funkcjonalne, takie jak gumy płaskie, ramiączkowe, okrągłe czy ściągacze, jak i modele ozdobne. Wszystkie gumy wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym nie musisz obawiać się o ich wytrzymałość czy żywotność. Poszczególne produkty dostępne są w różnych grubościach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasujesz je do konkretnego ubrania, bielizny lub prześcieradła.

Duży wybór tkanych gum ozdobnych

Tkane gumy ozdobne są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Jeszcze do niedawna wykorzystywano je głównie w bieliźniarstwie. Obecnie pełnią również funkcję ściągaczy w bluzach i kurtkach, są często używane także w obuwiu sportowym. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór produktów z zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Ponadto, oprócz tradycyjnych jednolitych gum, oferujemy również modele z modnymi wzorami, m.in. azteckimi, motywem zwierzęcym bądź napisami. W ofercie nie brakuje także ściągaczy z falbankami oraz delikatnych, ażurowych propozycji. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju gumy tkanej szukasz, możesz mieć pewność, że znajdziesz ją w naszej ofercie.

Więcej

GUMY I ŚCIĄGACZE Jest 403 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 403 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 403 elementów
{}