AKCESORIA DO BIELIZNY

Promocje

Informacja

Najczęściej kupowane

AKCESORIA DO BIELIZNY

Nie warto spisywać ulubionych biustonoszy na straty. Niewielkie uszkodzenia z powodzeniem można naprawić. Oferujemy akcesoria do bielizny, które pozwalają stworzyć ten element garderoby od zera lub usunąć kłopotliwe usterki. W naszej pasmanterii można znaleźć m.in. wkładki bikini. Są to miseczki o różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach. Mo...

Nie warto spisywać ulubionych biustonoszy na straty. Niewielkie uszkodzenia z powodzeniem można naprawić. Oferujemy akcesoria do bielizny, które pozwalają stworzyć ten element garderoby od zera lub usunąć kłopotliwe usterki. W naszej pasmanterii można znaleźć m.in. wkładki bikini. Są to miseczki o różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach. Można u nas kupić miseczki różnego typu.  Jedną z najczęstszych usterek, jaka pojawia się w biustonoszach to przebijające się fiszbiny, które ranią wrażliwą skórę podczas noszenia stanika. Niektóre z nich gną się, a przez to tracą swoją formę i zniekształcają biustonosz. Na szczęście można je wymienić. W naszej ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne fiszbiny, jak i końcówki do halek oraz łączniki.

Duży wybór produktów i przyjazna obsługa klienta

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych wszystkich klientek i oferujemy im również silikonowe biustonosze samonośne, a także jednorazowe osłonki i samoprzylepne plastry. Jest to idealny wybór do wyciętej sukienki. W przypadku ubrań z odkrytymi ramionami dobrze sprawdza się także dobór właściwych ramiączek do biustonosza. Mogą one stać się dodatkową ozdobą lub być niemal niewidoczne. W naszej ofercie można znaleźć ramiączka silikonowe, materiałowe, a także dekoracyjne. Wśród akcesoriów do bielizny można wyróżnić także regulatory i zapięcia. Mogą okazać się prawdziwym zbawieniem w przypadku bluzek bokserek, sukienek z odkrytymi plecami czy w sytuacji, gdy biustonosz stał się zbyt ciasny w obwodzie.

Więcej

AKCESORIA DO BIELIZNY Jest 190 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 190 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 190 elementów
{}