AKCESORIA DO FIRAN

Promocje

Informacja

Najczęściej kupowane

AKCESORIA DO FIRAN

Nadają wnętrzu charakteru oraz je doskonale ocieplają. Różnorodne zasłony i inne ozdoby okien są dziś bardzo na topie. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości akcesoria do firan, które umożliwiają ich uszycie od podstaw lub wprowadzenie funkcjonalnych przeróbek. Do stworzenia wyjątkowej kompozycji okiennej nie wystarczą odpowiednie mater...

Nadają wnętrzu charakteru oraz je doskonale ocieplają. Różnorodne zasłony i inne ozdoby okien są dziś bardzo na topie. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości akcesoria do firan, które umożliwiają ich uszycie od podstaw lub wprowadzenie funkcjonalnych przeróbek. Do stworzenia wyjątkowej kompozycji okiennej nie wystarczą odpowiednie materiały. Dodatki użyte do stworzenia firan sprawią, że przybiorą one odpowiednią formę. Krój, fason czy kolorystyka mają ogromne znaczenie dla estetyki całości.

W ofercie naszej pasmanterii można znaleźć akcesoria bardzo wysokiej jakości, które nie niszczą się z upływem czasu. Są trwałe i odporne, a przy tym ułatwiają szycie najpiękniejszych dekoracji. Można u nas kupić taśmy do firan, a także zasłon, mocowania oraz środki do prania.

Taśmy oraz mocowania

Taśmy do firan są niezbędnym elementem podczas ich szycia. To właśnie one mają niebagatelny wpływ na prawidłowe marszczenie materiału. Gwarantują przy tym rewelacyjny efekt. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne taśmy do firan oraz zasłon, które pozwolą na wybór dowolnego rodzaju marszczenia. Z kolei wśród mocowań można znaleźć nie tylko tradycyjne agrafki do karniszy i do szyn, ale również kółka zasłonowe oraz obrotowe żabki.

Oferowane przez nas środki do prania gwarantują piękny wygląd oraz śnieżną biel firan. Ich właściwa pielęgnacja jest niezbędna do tego, żeby pięknie prezentowały się na każdym oknie.

Więcej

AKCESORIA DO FIRAN Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 24 elementów
{}