Categories

Informacja

Top sellers

Rejestracja i współpraca.

Warunkiem podjęcia współpracy z nami jest prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej w GUS-ie, a za granicą w bazie VIES.

Jeśli ten warunek jest spełniony należy przejść na stronę logowania, gdzie w rubryce STWÓRZ KONTO należy wpisać swój adres e-mail, a następnie potwierdzić  klikając na link o tej samej nazwie.

Na następnej stronie należy wpisać aktualne dane firmy. Proszę zwrócić uwagę na ich poprawność, gdyż, będą one użyte do ewentualnych faktur sprzedaży.

Po wypełnieniu wszystkich pól zgodnie z ich opisem należy potwierdzić dane klikając na link ZAREJESTRUJ SIĘ.

W tym samym momencie zostanie wysłany e-mail na adres, który został podany przy rejestracji z potwierdzeniem otrzymania danych Twojej firmy do weryfikacji w rejestrze GUS lub VIES.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych Twoje konto zostanie aktywowane. Od tego momentu będą widoczne ceny towarów i można składać zamówienia.

Cały proces jest naprawdę prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności, jeśli mimo wszystko pojawią się jakieś problemy to pomożemy Ci w tym zakładając konto za Ciebie.

W takim przypadku prosimy o wysłanie następujących danych na naszą skrzynkę pocztową: Imię i nazwisko, NIP firmy, telefon i e-mail.

Powyższe dane należy przesłać na adres pomoc@pasmanteria-jola.pl

Po prawidłowej weryfikacji Twoje konto zostanie założone i uaktywnione przez administratora naszej strony. Informacja potwierdzająca ten fakt wraz z danymi do logowania zostaną wysłane na Twój adres e-mail.

Przy pierwszym logowaniu, aby korzystać w pełni ze swojego konta będziesz poproszony o złożenie odpowiednich zgód na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie zapoznania się z naszym regulaminem.

Od tego momentu będziesz mógł składać zamówienia.

Zapraszamy do współpracy.


{}